Kumaş

Akın Tekstil koleksiyonu

Geniş yelpazedeki kumaşlarımız

65 yıldan fazla bir tecrübeye sahip olan Akın Tekstil, Avrupa’nın önde gelen entegre tekstil üreticilerinden biridir. Ar-Ge faaliyetleri, yeni teknoloji, makine ekipmanları ve işgücümüze yaptığımız düzenli yatırımlar ile her zaman en yeni elyaflar ve ipliklerle benzersiz apre ve performans teknolojlerini sunmaya çalışıyoruz.

450.000m² toplam 110.000m² kapalı alandaki üretimimizin tüm safhaları uluslararası normlara uygun gerçekleştirilmekte olup düzenli 3. taraf kontrol ve ziyaretleri ile kesintisiz kalite ve en yüksek standartları sunuyoruz.

Sahip olduğumuz belge ve sertifikalarımızı düzenli olarak güncelliyoruz ve özel bir bölüm altında şeffaf paylaşıma açıyoruz. Aşağıdaki bağlantıdan tüm sertifikalarımıza ulaşabilirsiniz.

Sahip olduğumuz sertifikalar

Yılda 2 ana, 2 ara olmak üzere toplam 4 koleksiyonumuzu İtalya ofisimiz, İstanbul ve Lüleburgaz tasarım ekiplerimiz ve satış birimlerimizin katılımı ile tasarlıyor ve üretiyoruz. Geliştirdiğimiz bu koleksiyonlarımızı profesyonel sitemizde siz değerli müşterilerimizin beğenisine sunuyoruz. Koleksiyonumuza özel yapılan sitemize aşağıdaki bağlantıdan ulaşabilirsiniz.

Akın Collection web sitesiKumaş
Kumaş
Fabric