Konfeksiyon

Akın Tekstil konfeksiyon

Entegre dış giyim çözüm ortağınız

30 yılı aşkın  bir süredir Akın Tekstil müşterilerine dış giyim  konfeksiyon ürünleri sunmaktadır. Üretimde ağırlık olarak erkek ve kadın pantolonları ile bermuda  üreterek  her ay 250.000 parça konfeksiyon ürününü müşterilerimize teslim ediyoruz. Konfeksiyon tesisimiz kumaş üretim tesisimizle aynı çatı altında oluğu için hem zamanlama hem de maliyet açısından son derece hızlı ve efektif  bir şekilde çalışıyoruz.

Tüm çalışanlarımız işçi sendikalarına üyedir. Çalışma arkadaşlarımız için en yüksek standartları karşılayan çalışma koşullarını sunuyoruz. Uluslararası ve yerel tüm yasal düzenlemelere harfiyen uyan etik bir işvereniz.

2021 itibarıyla ürün gruplarımızı  kadın gömlek, elbise, etek, bluz, mont gibi  ürünlerle  daha da zenginleştirdik. Geniş yelpazedeki sürdürülebilir pamuklu ve karışımları, yün, gerçek indigo, kadife, keten, polyviskon kumaşları hem dokuma hem örme olarak çalışıyoruz.

Tüm üretim süreçlerimiz denetime tabidir ve en sıkı standartları karşılayacak şekilde yapılandırılmıştır. Kaliteli ve hızlı hizmetimizi sizlere gösterme fırsatına sahip olmak bizim için bir ayrıcalık olacaktır.

2021 sonunda yenilediğimiz show roomumuz’da sizi ağırlamaktan memnuniyet duyacağız.Pantolonlar
Konfeksiyon
Kıyafet
Kıyafet
Showroom